İşte Kutlu Doğum etkinliğinde Başbakan Erdoğan’ı ağlatan o türkü – İlahi Dünyası
Uygulamamızı İndirmek İster Misiniz? ▼
×
İlahi dünyasi

İşte Kutlu Doğum etkinliğinde Başbakan Erdoğan’ı ağlatan o türkü

admin

361

Yok

İşte Kutlu Doğum etkinliğinde Başbakan Erdoğan’ı ağlatan o türkü


Başbakan erdoğan ağladı.murat göğebakan’ın uzun adam şarkısı ile Başbakan erdoğan seçim şarkıları dinlemek isteyenlere Başbakan erdoğan uzun adam şarkısı dinle ya da Başbakan erdoğan dombra dinle. konyalı ve konya ak parti teşkilatı tarafından hazırlanan uzun adam klibi. Başbakan erdoğan cumhurbaşkanlığı şarkısı Başbakan erdoğan cumhurbaşkanlığı şarkıları ile Başbakan erdoğan seçim şarkıları var. Başbakan erdoğan uzun adam şarkısı mı dombra mı?

cumhurbaşkanı adayı Başbakan recep tayyip erdoğan klibi.. izlenme rekorları kıran Başbakan erdoğan klibi. Başbakan erdoğan efsane konuşması. Başbakan erdoğan ağlatan konuşması. Başbakan erdoğan veda konuşması. Başbakan erdoğan veda etti. Başbakan erdoğan murat göğebakan. uzun adam şarkısı, murat göğebakan uzun adam şarkısı.. uzun adam şarkısı dinle.. iki cumhurbaşkanı adayı bir fatiha ve iki cumhurbaşkanı adayı bir istiklal marşı videolarnı da izleyin. Başbakan erdoğan davos çıkışı ve erdoğan seçim şarkısı. erdoğan uzun adam şarkısı ile murat göğebakan yanı sıra uğur ışılak dombra ile cumhurbaşkanı erdoğan… başbakan erdoğan veda konuşması yapmıştı. başbakan erdoğan veda konuşması ile ak partiye veda etti. başbakan erdoğan veda konuşması dinle efsanedir. cumhurbaşkanı erdoğan ak parti veda konuşması duygusal bir klip. ağlatan erdoğan konuşmalarından biri recep tayyip erdoğan uzun adam klibidir. teşekkürler konya ak parti il teşkilatı!

Kutlu doğum 2014’teBaşbakan Erdoğan’ı duygulandıran türkü… Başbakan Erdoğan’ın da katıldığı programda Ömer Karaoğlu “Şehidin Türküsü” ve Yol mu Dayanır” isimli eserlerini seslendirirken Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın duygulandığı anlar dikkat çekti. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Önder İHL Mezunları ve Mensupları derneği tarafından hazırlanan Kutlu Doğum programına katıldı İmam Hatip Mezunları ve Mensupları Derneği ÖNDER İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Peygamber Efendimiz’in Doğum Günü için İstanbul’da dev bir organizasyon hazırladı.

Kanalımıza abone olarak en güncel ve en popüler videoları takip edebilirsiniz.

0 YORUM VAR
SON YORUMLAR